Özel E-Ticaret Çözümleri

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size özel olarak şekillenen e-ticaret sistemi

Özel Görsel Tasarım

Sanal mağazanıza “premium” olarak geliştirilen tasarımlar ile kullanıcı deneyiminizi en üst seviyeye taşımaya kararlıyız. 15 yıllık tecrübemizi A/B testleri ve optimum görsel kullanımı ile harmanlıyor, sizlere muhteşem bir görsel deneyim yaşatıyoruz.

Özel Cloud Sunucu Çözümleri

Sanal mağazanızın ziyaretçi trafiğine göre özel yapılandırılan Cloud sunucularda size özel kaynaklar ayırıyoruz. Özel günlerde ciddi reklam çalışmaları ile sunucu kaynaklarınızı arttırma ihtiyaçlarınızda anlık olarak arttırılıp azaltılabiliyor. Size en uygun ücret ile en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Özel Mobil Arayüz ve Uygulamalar

Müşteri kitlenizin mobil ziyaret oranı hızla artıyor. Mobil platformlarda müşterinize en iyi deneyimi yaşatarak gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Size özel tasarlanan mobil arayüzünüz ile aynı arayüze sahip iOS ve Android uygulamanız sayesinde mobil devrimize hazırsınız.

Özel Projenize Özel Destek

Standart destek hizmetimiz tüm kullanıcılarımıza verilmektedir. Özel projelere özel olarak atanan destek personellerimiz ile anında iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz size özel verilen GSM numarasından 7/24 destek alabilirsiniz.

Özel Danışmanlık Hizmetleri

Sanal mağaza çalışmanız bittikten sonra detaylı olarak analiz aşaması başlatılır. 17 yıllık tecrübemiz ile satış ve müşteri memnuniyeti adına neler yapmanız gerektiğini sizlere rapor olarak sunar, gerçekleştirme aşamalarınızı takip ederiz.

Özel Entegrasyonlar

Sanal mağazanız çoklu kanallarda çalışabilir. Özel olarak XML,CRM,ERP,PAZARYERİ,MUHASEBE entegrasyonları gerçekleştirilir. Sisteminizin 3. birimlerle konuşması sağlanır.

Yüz Yüze Özel Eğitimler

Sanal mağazanızdan tam performans elde edebilmeniz için tüm alanlarının detaylı kullanımının gerçekleşmesi için ekibinize özel eğitimler verilir. Talep edilmesi durumunda eğitimler belirli aralıklar ile tekrarlanır.

Özel Modül Geliştirme

Sanal mağazanızda sektörünüze özel çözümler ve ihtiyaçlar gerekiyorsa özel proje çözümü iş modelimiz tam sizin için. Size özel olarak projelendirilen e-ticaret altyapısı sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenir.

Özel Projeniz İçin Detaylı Bilgi Almak İstermisiniz ?