Hakkımızda

Şirketimiz 2004 yılında Türkiye’de e-ticaret’in yeni kullanılmaya başladığı dönemde kuruldu. PlatinMarket markasıyla e-ticaret sektörüne giriş yaparak kobilere e-ticaret altyapısı sağlamayı görev edindik. İlk e-ticaret paketimizi 2005 yılında kullanıcılarımızın hizmetine sunduk.

PlatinMarket: E-Ticaret Başarınızın Anahtarı

Kolay Kullanım: PlatinMarket’in kullanıcı dostu arayüzü ile e-ticaret sitenizi dakikalar içinde kurabilir ve yönetmeye başlayabilirsiniz. Teknik bilgi sahibi olmanıza gerek kalmadan, ürünlerinizi ekleyebilir, ödeme yöntemlerini tanımlayabilir ve sitenizin tasarımını özelleştirebilirsiniz.

Güçlü Özellikler: PlatinMarket, gelişmiş e-ticaret fonksiyonları ile online satışlarınızı kolaylaştırır. Çoklu dil ve para birimi desteği, kargo entegrasyonları, kampanya ve promosyon araçları, SEO optimizasyonu gibi birçok özellik ile e-ticaret potansiyelinizi tam anlamıyla kullanabilirsiniz.

Güvenilir Altyapı: PlatinMarket, %99,9 uptime garantili, güvenli ve hızlı bir altyapıya sahiptir. Siteniz kesintisiz hizmet verirken, verileriniz de en son teknoloji ile korunmaktadır.

Uygun Fiyatlar: PlatinMarket, her bütçeye uygun e-ticaret paketleri sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza en uygun paketi seçerek, masrafsız bir şekilde e-ticarete adım atabilirsiniz.

Kaliteli Destek: PlatinMarket, deneyimli bir destek ekibi ile sürekli yanınızdadır. Her türlü sorunuzda ve sorununuzda, hızlı ve çözüm odaklı destek alabilirsiniz.

Hemen PlatinMarket’i deneyin ve e-ticaret başarınıza adım atın!

Vizyonumuz;

Türkiye’de e-ticaret sektörünün hızla geliştiği bir dönemde, şirketlerin ekonomik ve sorunsuz bir şekilde dijital dünyaya adım atmalarını sağlayarak büyümek ve onlara destek olmak. Amacımız, işlerini internete taşıyan her şirketin başarısını artırmak ve e-ticaretin yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz;

E-ticarette bilişim kaynaklı zorlukları ortadan kaldırarak, müşterilerimize teknik konularla uğraşmadan işlerine odaklanmalarını ve kazançlarını artırmalarını sağlamak. Amacımız, işletmelerin e-ticarette performans kaybetmeden büyümelerine destek olmak ve sektördeki potansiyellerini tam anlamıyla ortaya çıkarmaktır.

ISO Sertifikalarımız

ISO 22301:2019 – İş Sürekliliği Yönetim Sistemi

ISO/IEC 27001:2013 – Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO/IEC 20000-1 :2018 – Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi