Sıkça Sorular Sorular (S.S.S)

E-Ticaret ihtiyaçlarınıza göre 5 farklı e-ticaret paketimiz bulunmaktadır. E-ticaret Paketleri sayfamızdan fiyatlarını ve detaylı karşılaştırmalarını görüntüleyebilirsiniz.

Bizimle çalıştığınız sürece hiçbir zaman sizi yalnız bırakmıyoruz. 0850 333 77 29 numaralı destek hattımızdan telefon ile, https://www.platindestek.com adresinden destek sistemimiz ve Canlı destek sistemimiz ile ayrıca destek@platinmarket.com posta adresindene-posta ile sürekli destek alabilirsiniz.

PlatinMarket Türkiye’de bulunan veri merkezimizde yedekli olarak çalışmaktadır. Anlık binlerce talebe cevap verebilecek şekilde yük dengeleyiciler ile profesyonel bir altyapı üzerinde çalışmaktadır. %99.9 Uptime oranı ile hizmet vermekteyiz.

Kredi Kartı, Mail Order, Banka Havalesi / EFT, Kapıda ödeme seçenekleri, iPara, Iyzico, Parampos, Papara, Paytr, HepsiPay, PayU, Wirecard gibi ödeme seçenekleri sistemlerimizde aktif kullanılmaktadır.

Kredi kartı güvenliği 256-Bit SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. SSL sertifikası ile şifrelenen kart bilgileri otomatik olarak işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli olarak iletilir ve işlem sonucu sisteme kaydedilir. Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz. Kişisel verilerin korunması esasına tabi olan kurumumuz ve çalışan personelimiz kart bilgilerine hiçbir şekilde erişemez.

Türkiye’de aktif olarak hizmet veren 17 banka sanal posları sistemimiz tarafından desteklenmektedir. Başvurunuzun ardından size verilen pos bilgilerini sisteme tanımlayarak anında kredi kartı ile alışverişe başlayabilirsiniz.

Sisteme ana domain olarak 1 adet domain tanımlayabilirsiniz. URL yönlendirme olarakta sınırsız domain yönlendirme yapabilirsiniz.

Ürünler modülü üzerinden toplu fiyat, stok güncellemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Excel veya XML entegrasyonları ile de toplu güncelleme ve aktarım yapabilirsiniz. Excel veya XML entegrasyonları ile ürün giriş süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

PlatinMarket aktif olarak birçok muhasebe programı ile entegre çalışabilmektedir. Satış temsilcimiz ile muhasebe programı ve versiyonunuzu belirterek iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Paketlerimiz ile 100’den fazla tedarikçi firma ile entegrasyon yapılabilmektedir. Sektörel olarak ve en çok kullanılan tedarikçilerin XML entegrasyonu sistemlerimizde mevcuttur. Tedarikçi entegrasyonları sayfamızı ziyaret edebilir ve tüm liste için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

E-ticaret paketlerimiz Google servisleri ve SEO yapısı ile uyumlu çalışmaktadır. Google Analytics ve AdWords üzerinden raporlama ve dönüşüm takibi yapabilirsiniz. Google Webmaster Tools üzerinden oluşturulan Sitemap aktarımını ve doğrulama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Sistemimizde 40’ın üzerinde standart tema vardır. Bu temalardan istediğinizi kullanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Özel tasarım çalışması yaptırmak isterseniz Tasarım hizmetleri sayfamızı inceleyerek veya satış temsilcimiz ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sorunun Cevabını Bulamadıysan Bize Ulaşabilirsin!