PlatinMarket & Lidio İşbirliği

Lidio’ya online başvuru gerçekleştirin, 2 saat içerisinde ödeme almaya başlayın, paranız ertesi gün hesabınıza aktarılsın!

Lidio, PCI DSS Level1 Sertifikalı güvenli altyapısıyla, Türkiye’nin en iyi işletmelerine finansal teknoloji çözümleri sunuyor ve avantajlı koşullar ile işletmelerin finansal süreçlerini kolaylaştırıyor. Siz de Lidio’ya katılın, 24 saat içinde online ödeme almaya başlayın!

İşletmenizin ihtiyacına özel ürünlerimiz ile satış dönüşüm oranlarınızı %15’in üzerinde artırıyoruz. Herhangi bir kurulum, sabit bedel ya da işlem başı ücret ödemeden Lidio Sanal POS’a sahip olun, avantajlı koşullar ile aynı gün içerisinde online ödeme almaya başlayın.

Lidio, tek bir Sanal POS’a bağlı kalma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor, ödemelerinizi özgürleştiriyor. Tek bir entegrasyon ile Lidio Sanal POS’larınıza ilave olarak diğer banka ve ödeme kuruluşu poslarınızı da kullanabilir, tahsilat süreçlerinizi tek merkezden yönetebilirsiniz. İşletmeniz için en avantajlı poslar üzerinden ödeme alırken satışlarınıza ait detaylı raporlara tek tıkla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Türkiye’nin en büyük kayıtlı kart havuzu olan Lidio Pass’e dahil olun, altyapımızda bulunan milyonlarca kullanıcıya erişin ve müşterilerinize pürüzsüz bir alışveriş deneyimi yaşatın.

Türkiye’deki KOBİ’leri ihracat yaptıkları ülkelerdeki lokal ödeme araçları ve alternatif ödeme yöntemleri ile buluşturarak yeni pazarlara kolaylıkla girmelerine imkân sağlıyoruz.

İşletmenize özel B2B çözümlerimiz ile ana işletmelerin bayilerinden yapacağı online tahsilatları hızlandırarak işletmelerin nakit akışlarını rahatça yönetmelerini sağlıyoruz. Lidio’nun Bayi Tahsilat çözümü ERP programlarınıza kolay ve hızlı entegre olarak operasyonel yükünüzü azaltır.

Lidio, güvenli altyapısı ile işletmenizi sahtecilik işlemlerinden korur. Yapay zeka destekli Sahtecilik Önleme çözümlerimiz ile risklerinizi minimize ediyoruz.

Lidio’da ödeme almanın sınırı yok! Kredi kartı limitlerinizin yetersiz kaldığı durumlarda ya da acil nakit ihtiyaçlarınızda Anında Kredi, Anında Havale ya da Parçalı Ödeme gibi katmadeğerli hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.

Platinmarket ve Lidio iş birliği ile World, Bonus, Axess, Paraf, Maximum, Cardfinans, Advantage ve Bankkart markaları ile tek çekimden 12 takside kadar satış gerçekleştirebilirsiniz.

Dünya standartlarında API desteği ile ödeme sayfalarınızı dilediğiniz şekilde tasarlama imkanı sunuyoruz.

Diğer Anlaşmalı Sanal Pos Firmalarına Göz Atın