PlatinMarket X Carrtell İşbirliği

52 TL’den başlayan fiyatlarla.

Kargo anlaşmasına gerek yok!

Carrtell’deki kargo firmaları arasından teslimat türü, fiyat, lokasyon gibi koşullarda gönderine en uygun firmayı seç ve hemen göndermeye başla.

Gönderi takibinde sorunları aş!

Gelişmiş entegrasyon seçenekleriyle e-ticaret sitenizin veya farklı platformların siparişleri için detaylı kargo takip sistemine sahip ol.

Carrtell, e-ticaret yapan KOBİ’lerin kargo süreçlerini tek noktadan yönetmesine imkan tanıyan bir çevrimiçi kargo yönetim platformudur.

Carrtell ile tek bir entegrasyon üzerinden veya entegrasyonsuz şekilde birden fazla kargo firmasıyla aynı anda çalışabilir, tüm kargo işlemlerinizi tek bir panelde takip edebilir, daha uygun kargo fiyatlarından faydalanabilir ve deneyimli müşteri ilişkileri ekibimizden anlık destek alabilirsiniz.

Carrtell, hem sizin hem alıcıların uzun kuyruklar beklemeden anında ulaşabildiği bir çağrı merkezi desteği sunuyor. Aynı zamanda markanıza özel sizin ve firmanızın diğer çalışanlarının anında ulaşabileceği bir müşteri temsilcisini size atayarak destek merkezi üzerinden ulaşabilmenizi sağlıyor. Bu destekleri Pazartesi-Cuma 09:00-19:00 arası, Cumartesi günleri 09:00-15:00 arasında kesintisiz sağlıyor.
Carrtell, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin tamamına hizmet vermektedir.

Carrtell şu an için sağladığı tüm faydaları ücretsiz şekilde sunmaktadır. Kullanıcılar sadece gönderim yaptığı kargolar için gönderi başı ücret ödemektedir.