PlatinMarket Aras Kargo İşbirliği

ÖZEL FİYATLAR İLE KARGO GÖNDERİMİ YAPABİLİRSİNİZ.

Aras Kargo Hakkında;

1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama, eriştiği dağıtım ağı gücüyle, bu gücün taşımacılıkta da kullanılması kararı alınarak 1989’da faaliyete geçen Aras Kargo’nun da temellerini oluşturmuştur.

Kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiren Aras Kargo, bugün 13 bölge müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 900’e yakın şube, 4000’den fazla araç filosu ve 14 bin’e yakın kişilik uzman kadrosuyla, her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veren, Türkiye’nin en geniş erişim ağına sahip, öncü taşımacılık kuruluşudur.

Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde 1.500’ü aşkın yerleşim birimine hizmet götüren Aras Kargo, ayrıca 1600’e yakın yerleşim merkezinde faaliyet gösteren mobil servislerle, hizmet sınırlarını her geçen gün daha da genişleterek yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Aras Kargo & PlatinMarket Anlaşması ve Faydaları

Değişen teknoloji ve dijitalleşen dünyaya da çok hızlı ayak uyduran Aras Kargo, E-Ticaret sektöründe hizmet veren firmalara özel çözümler üreterek, her geçen gün artan tüketici beklentilerini karşılamak için standart kargo hizmetinin yanında  özel hizmetler de sunmaktadır. PlatinMarket alt yapısını kullanan e-ticaret firmaları bu özel hizmetlerden de yararlanabileceklerdir.

Yapılan anlaşma çerçevesinde Aras Kargo ile çalışmaya başlayacak müşteriler, bu özel hizmetlerin yanında PlatinMarket’in sunmuş olduğu anlaşmalı fiyatlardan da yararlanabileceklerdir.

Kimler Faydalanabilir?

Hali hazırda PlatinMarket E-ticaret Paketleri’nden herhangi birini kullanarak E-ticaret yapan ve aynı zamanda Aras Kargo ile aktif bir şekilde çalışmayan firmalar 2023 yılı sonuna kadar bu anlaşmadan yararlanabilir. Başvurular sadece PlatinMarket Web Sitesi üzerinden alınacak ve Aras Kargo Genel Müdürlüğü’ne iletilecektir.

Nasıl Başvururum?

Siz de PlatinMarket alt yapısını kullanıyor ve anlaşmalı fiyatlardan faydalanarak Aras Kargo ile çalışmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak talebinizi Aras Kurye’ye hızlıca iletebilirsiniz. Başvurudan sonra Aras Kargo Müşteri Temsilcileri sizlere en hızlı şekilde dönüş yapacaktır.

 

Liste Fiyatları ve Anlaşmalı Özel Fiyat Listesi

* Yukarıdaki parça başı fiyatlara Adresten Alım, Adrese Teslim ve Taşıma Güvencesi Dahil; Mobil alan, Evrensel Posta Hizmeti (EPH) %2,35 ve Kdv %18 hariçtir.
* Tek Parçada 100 kg. veya 300 desi üzeri yük gönderileri için uygulanacak ek ücret parça başı 1.700 TL’dir.