PlatinMarket UPS Kargo İşbirliği

ÖZEL FİYATLAR İLE KARGO GÖNDERİMİ YAPABİLİRSİNİZ.

UPS Hakkında

1907 yılında Amarika Birleşik Devletleri’nde kurulan UPS Kargo, 1976 yılında Avrupa 1988 yılında ise Türkiye pazarına girmiş dünyanın en eski lojistik firmalarından birisidir.Türkiye’de 260’tan fazla noktada şubesi bulunan ve 3.000 çalışanı ile kargo alanında kaliteli hizmet veren UPS Kargo, online ticaret yapan her ölçekte firma içinde özel çözümler sunuyor.

UPS & PlatinMarket Anlaşması ve Faydaları

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmalar için gönderim süreçlerindeki kalite ve ürün gönderim sırasında ortaya çıkan kargo maliyetleri büyük önem taşımaktadır. PlatinMarket alt yapısı kullanarak e-ticaret yapan firmaların sipariş maliyetlerini düşürmek ve tasarruflarını arttırarak daha hızlı büyümelerini sağlamak amacı ile UPS Kargo firması ile bir İş Ortaklığı geliştirdik.

Yapılan anlaşma çerçevesinde UPS Kargo ile yeni çalışmaya başlayacak PlatinMarket müşterileri, aldıkları siparişleri UPS kargonun sunmuş olduğu indirimli fiyatlarla gönderebilecekler. PlatinMarket & UPS anlaşmasının detaylarını ve anlaşmalı fiyatları aşağıda bulabilirsiniz.

Kimler Faydalanabilir?

Hali hazırda PlatinMarket E-ticaret Paketleri’nden herhangi birini kullanarak E-ticaret yapan ve aynı zamanda UPS ile aktif bir şekilde çalışmayan firmalar 2019 yılı sonuna kadar bu anlaşmadan yararlanabilir.Fiyatlar ve onay mekanizması herhangi bir UPS Kargo şubesinin yetkisi dahilinde değildir. Başvurular sadece PlatinMarket Web Sitesi üzerinden alınacak ve UPS Genel Müdürlüğü’ne iletilecektir.

Not:

  • Fiyatlara Adres Alım, Adres Teslim hizmeti dahildir.
  • KDV ve Posta Fonu (%2,35) hariçtir.
  • UPS Kargo ve PlatinMarket Kampanya ile İlgili Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir
  • İndirimli Fiyatlar İçin Onay Merci Kargo Firmasının Genel Müdürlük Birimidir

Nasıl Başvururum?

Siz de PlatinMarket alt yapısını kullanıyor ve anlaşmalı fiyatlardan faydalanarak UPS Kargo ile çalışmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak talebinizi UPS Kargo’ya hızlıca iletebilirsiniz. Başvurudan sonra UPS Müşteri Hizmetleri’nin size en hızlı şekilde geri dönüş yapılabilmesi için Vergi Numaranızı eklemeyi lütfen unutmayın.